Zawodnicy

młodzicy:                                                                                                      seniorzy:

1. Baldowski Dominik                                                                           1. Balik Maciej

2. Boral Piotr                                                                                           2. Cybulski Zbyszek

3. Cygan Filip                                                                                           3. Dygas Krzysztof

4. Czyż Jakub                                                                                           4. Gęsiarz Paweł

5. Czyż Oskar                                                                                           5. Hain Sebastian

6. Fikier Dominik                                                                                    6. Kaczyński Michał

7. Gęsiarz Bartosz                                                                                   7. Kot Łukasz

8. Gołuchowski Adam                                                                          8. Kuźnicki Michał

9. Klimowski Jakub                                                                               9. Lupa Piotr

10. Klimowski Kacper                                                                           10. Ossama Mito

11. Kluźniak Dominik                                                                            11. Niemczyk Mateusz

12. Konarski Marcin                                                                              12. Pijor Tomasz

13. Kosiński Patryk                                                                               13. Pinda Sebastian

14. Kot Michał                                                                                          14. Purgal Tomasz

15. Kowalczyk Marek                                                                           15. Radecki Roman

16. Lipartowski Bartek                                                                        16. Wożniak Mateusz

17. Mucha Dawid                                                                                    17. „Guma”

18. Mucha Radosław                                                                              18. „Czoper”

19. Olszowy Bartosz

20. Olszowy Marcin

21. Pijor Marta

22. Pijor Paweł

23. Srokosz Bartosz

24. Staś

25. Stępień Szymon

26. Szelka Dominik

27. Szewczyk Szymon

28. Trzeciakowski Rafał

29. Wolszczyniak Krzyś

30. Zyskowski Kamil

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>