Harmonogram Dni Otwartych w ZS nr 3 przy ul. Rozdolnej

DZIEŃ OTWARTY W ZESPOLE SZKÓŁ NR 3 W CZĘSTOCHOWIE 27.03.2012

 

KLASA

TEMAT

IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA

GODZINA

SALA
0a

Inscenizacja pt. „Rozmowy na szkolnym podwórku”

Anna Zuterek 15.30 – 16.15 21
0b
Zajęcia ruchowe metodą Weroniki Sherborne
Monika Rozpondek 16.30 – 17.30 21
Ia Kącik kulinarny Renata Nanys 15.30 – 18.00 22
Ib Kącik zdrowej żywności
Ewa Hartlińska
15.30 – 18.00 22
IIa Zbiórka zuchowa z pierwszej pomocy

Kiermasz świąteczny

Aneta Mizera

Piotr Sieradzki

15.30 – 16.30 s. korekcyjna

dolny korytarz

IIb

Gry i zabawy z rodzicami. Wystawa wiosenno-świątecznych prac plastycznych

Renata Wawrzak 15.30 – 18.00 23
IIIa, IIIb Podsumowanie programu „Moje miasto bez elektrośmieci” Anna Bronkiewicz

Beata Radecka

15.45 – 16.30 24
IV Wystawa – „Historia Mirowa” Barbara Długosz 15.30 – 18.00 1
Va Inscenizacja wierszy W. Chotomskiej „Śpiąca królewna”, „Kopciuszek”, „Smok Wawelski” Jadwiga Janikowska

Edyta Mastalerz

16.00 – 16.30 16
Vb Zajęcia plastyczno-techniczne (decoupage i forma wycinanki) Katarzyna Łagodzińska 15.30 – 17.00 17
VI
Wystawa prac uczniowskich
Agnieszka Mastalerz 15.30 – 17.00 10

PONADTO:

 

  • Teleturniej matematyczny – Edyta Nowak, Małgorzata Latkowska – g. 16.00 ÷ 16.30, sala 8
  • Wystawa prac uczniowskich – g. 15.30 ÷ 18.00, sala 8
  • Rodzinny Turniej Tenisa Stołowego – Anna Błaszczyk, Włodzimierz Krawczyk – g. 15.45 ÷ 18.00, sala gimnastyczna
  • Występy taneczne uczennic szkoły podstawowej i gimnazjum – Olga Bednarczyk – g. 15.30 ÷ 15.40, s. gimnastyczna
  • Festiwal piosenki angielskiej i niemieckiej (klasy IV-III gimnazjum) – Joanna Basik, Sylwia Ułamek – g. 16.30 ÷ 17.00, górny korytarz
  • Przedstawienie „Czerwony Kapturek”, połączone z zabawami na dywanie – Agnieszka Dudek, Katarzyna Trojanowska -g. 10.30 ÷ 11.30, sala 24
  • Przedstawienie „Powitanie wiosny” – Monika Łapaj, Katarzyna Sajdak – g. 9.30 ÷ 10.30, sala 26
  • Prezentacje prac uczniowskich utworzonych w PowerPoint za pomocą projektora multimedialnego (prace o tematyce informatycznej i biologicznej) – Agnieszka Dziarmaga-Działyńska, Katarzyna Wierus, sala 4
  • Pokaz gier edukacyjnych wykonanych przez uczniów klasy I gimnazjum – Ewa Ćwiklińska – g. 15.30 ÷ 18.00, sala 1
  • Zajęcia teoretyczno-praktyczne z udzielania Pierwszej Pomocy. Realizacja Ogólnopolskiego Programu WOŚP „Ratujemy i uczymy ratować” – Dorota Turemka – g. 16.30 ÷ 17.30, salka korekcyjna
  • Wystawa prac uczniów z przedsięwzięć profilaktyczno-wychowawczych – Izabela Korpas – g. 15.30 ÷ 18.00, górny korytarz
  • Otwarte zajęcia logopedyczne (oddział przedszkolny 4 i 5-latki) – Marta Pawlukiewicz – g. 13.00, sala 24
  • Wystawa prac plastyczno-technicznych uczniów, związanych z Wielkanocą – Aniela Figoń – g. 15.30 ÷ 18.00, świetlica
  • wystawa fotograficzna prezentująca działalność SKKT PTTK „Wedrowniczek” – Anna Bronkiewicz – g. 15.30÷ 18.00, dolny korytarz
Ten wpis został opublikowany w kategorii szkoła i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>